Strona główna1 » Dlaczego kupować naturalne kosmetyki

Dlaczego kupować naturalne kosmetyki

Dbajmy o nasze ciało, gdyż jest to jedyne miejsce, w którym możemy żyć.


Nasze naturalne kosmetyki wytwarzane są ręcznie z przyjaznych skórze naturalnych składników, olejów roślinnych, z dodatkiem naturalnych olejków zapachowych czy eterycznych. Takie składniki pielęgnują skórę, odżywiają, nawilżają, wygładzają i czynią ją naturalnie zdrowszą.


Są bez wątpienia znacznie lepszym wyborem niż przemysłowo i tanio wytwarzane produkty, zawierające w większości syntetyczne składniki - detergenty, które mogą uczulać, zapychać pory, wprowadzać toksyny przez skórę do krwiobiegu, zatruwać nasz organizm.


Ciało nasze to doskonałej mądrości organizm z niesamowitymi możliwościami odtruwania, samoleczenia i regeneracji. Po warunkiem jednak, że po pierwsze nie przeciążamy go toksynami np. z kosmetyków i po drugie dostarczamy mu codziennie składników odżywczych, jakich potrzebuje.


Wybierając naturalne produkty pielęgnacyjne wspieramy więc nasze ciało podwójnie.


Polecam nasze kule kąpielowe i balsam do ciała o wielkiej mocy nawilżania i wygładzania skóry przesuszonej, spękanej – zwłaszcza na stopach i dłoniach. Wnet wprowadzimy do naszej oferty sole kąpielowe, a w następnej kolejności kilka rodzajów naturalnych mydeł.


Przejdź do strony głównej