Strona główna » Dlaczego kupować naturalne kosmetyki

Dlaczego kupować naturalne kosmetyki

Dbajmy o nasze ciało, gdyż jest to jedyne miejsce, w którym możemy żyć.


Moje naturalne kosmetyki wytwarzam ręcznie z przyjaznych skórze naturalnych składników, olejów roślinnych, z dodatkiem naturalnych olejków zapachowych czy eterycznych. Takie składniki pielęgnują skórę, odżywiają, nawilżają, wygładzają i czynią ją naturalnie zdrowszą.


Są bez wątpienia znacznie lepszym wyborem niż przemysłowo i tanio wytwarzane produkty, zawierające w większości syntetyczne składniki - detergenty, które mogą uczulać, zapychać pory, wprowadzać toksyny przez skórę do krwiobiegu, zatruwać nasz organizm.


Ciało nasze to doskonałej mądrości organizm z niesamowitymi możliwościami odtruwania, samoleczenia i regeneracji. Po warunkiem jednak, że po pierwsze nie przeciążamy go toksynami np. z kosmetyków i po drugie dostarczamy mu codziennie składników odżywczych, jakich potrzebuje.


Wybierając naturalne produkty pielęgnacyjne wspieramy więc nasze ciało podwójnie.


Polecam moje naturalne kosmetyki: mydła, kule i sole kąpielowe oraz balsam do ciała o wielkiej mocy nawilżania i wygładzania skóry przesuszonej, spękanej – zwłaszcza na stopach i dłoniach. Wnet wprowadzę do oferty kolejne rodzaje naturalnych mydeł.


Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu