Strona główna1 » Surowce na świece

Surowce na świece

Do wytwarzania naszych świec używamy:
 
w 100% czystego wosku pszczelego

Wosk nasz jest nie tylko bez jakichkolwiek dodatków chemicznych typu parafina czy inne oleje, ale jest też w najwyższym stopniu oczyszczony z pozostałości z ula. Przetestowaliśmy wosk pszczeli pochodzący od wiodących europejskich dostawców, aby wybrać ten najlepszy do naszego celu. Wosk pszczeli jest produktem naturalnym i każda kolejna dostawa może się różnić kolorem czy innymi właściwościami fizycznymi,  w zależności np. od kraju czy upraw na jakich pszczoły pracowały. Dlatego kolor i zapach świec nie zawsze jest identyczny.
 
knota z czystej bawełny

Optymalnie dobrany knot bawełniany do każdego rodzaju tworzonych świec jest gwarantem świecy doskonałej. Po długich miesiącach testów różnych rodzajów knotów pochodzących od wiodących europejskich producentów, udało nam się wreszcie zbliżyć do ideału. Potrafimy dobrać konkretny knot do danej dostawy wosku pszczelego i rodzaju świecy.
 
naturalnych olejków eterycznych i zapachowych

W tworzeniu świec i wosków zapachowych dodajemy do wosku pszczelego tylko naturalne olejki eteryczne lub ich kompozycje o jakości kosmetycznej, jakie również dodajemy do naszych kosmetyków naturalnych.
Jak wiadomo, olejki eteryczne mają właściwości aromaterapeutyczne. Może nasze produkty dzięki nim ukoją Waszą duszę lub poprawią nastrój.

Jedynie nasz zapach różany pochodzi z naturalnego różanego olejku zapachowego.


 
Przejdź do strony głównej