Strona główna » Surowce na świece

Surowce na świece

Do wytwarzania moich świec używam:
 
W 100% czystego wosku pszczelego

Wosk moich świec jest nie tylko bez jakichkolwiek dodatków chemicznych typu parafina czy inne oleje, ale jest też w najwyższym stopniu oczyszczony z pozostałości z ula. Przetestowałam wosk pszczeli pochodzący od wiodących europejskich dostawców, aby wybrać ten najlepszy do mojego celu. Wosk pszczeli jest produktem naturalnym i każda kolejna dostawa może się różnić kolorem czy innymi właściwościami fizycznymi,  w zależności np. od kraju pochodzenia czy upraw na jakich pszczoły pracowały. Dlatego kolor i zapach świec nie zawsze jest identyczny.
 
Knota z czystej bawełny

Optymalnie dobrany knot bawełniany do każdego rodzaju tworzonych świec jest gwarantem świecy doskonałej. Po długich miesiącach testów różnych rodzajów knotów pochodzących od wiodących europejskich producentów, udało mi się wreszcie zbliżyć do ideału. Potrafię już dobrać najlepszy knot do danej dostawy wosku pszczelego i rodzaju świecy.
 
Naturalnych olejków eterycznych i zapachowych

W tworzeniu świec i wosków zapachowych dodaję do wosku pszczelego tylko naturalne olejki eteryczne lub ich kompozycje o jakości kosmetycznej, jakie również dodaję do moich kosmetyków naturalnych.
Jak wiadomo, olejki eteryczne mają właściwości aromaterapeutyczne. Może nasze produkty dzięki nim ukoją Waszą duszę lub poprawią nastrój.

Jedynie zapach różany pochodzi z naturalnego różanego olejku zapachowego.


 
Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu