Strona główna » Dlaczego warto postawić na naturę

Dlaczego warto postawić na naturę

Nie wiem czy wiecie - drogie Panie Świeczkowe, że nie należy palić w domu świec z parafiny, a już na pewno nie w domu gdzie mieszkają dzieci i zwierzęta.

Jak wiadomo, parafina jest pochodną ropy naftowej i produktem ubocznym w produkcji paliw. Zawiera wiele toksycznych składników, nawet kancerogennych, które uwalniają się do powietrza podczas palenia świec, a nawet jak tylko trzymamy świece w szufladzie czy na świeczniku.

Ostatnio szalenie modne stało się palenie świec zapachowych. Oprócz parafiny zawierają one dodatkowo sztuczne rozpuszczalniki i aromaty, czyli zostały„ wzbogacone” o kolejne chemiczne toksyny.

Już wiemy co to jest smog na dworze, jak nas zatruwa i dusi.

Wracamy do domu, zapalamy świeczki parafinowe i dalej się trujemy, tym razem … nastrojowo.

 

Jest przecież alternatywa do świeczek parafinowych.

Oczywiście mam na myśli świece w 100% z naturalnego wosku pszczelego.

Mają one same zalety: palą się pięknym jasnym płomieniem, wydzielają naturalny delikatny zapach miodu i co równie ważne - oczyszczają powietrze jonizując je ujemnie.

 

Znajdziecie w moim sklepie naturalne świece z czystego wosku pszczelego, różnej wielkości, tradycyjnie proste i takie bardziej ozdobne.

Jak je zapalicie w domu, to na pewno je pokochacie.

Ja się od nich uzależniłam, szybko i trwale.

 

Niebawem wprowadzę do mojej oferty również świece w ozdobnych szklanych słoiczkach oraz woski zapachowe do stosowania w kominkach. Również woski zapachowe wytworzone zostaną z czystego wosku pszczelego oraz naturalnych olejków zapachowych i eterycznych. Kolekcję ich aromatów będę stale wzbogacać.

Jak wiadomo, olejki eteryczne mają cenione właściwości aromaterapeutyczne.

 

Zapraszamy na spacer po moim sklepie.

W razie pytań, chętnie pomogę w wyborze.


Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu